تبلیغات
"دانشنامه عمومی پارسیان" - انتخاب نورتون 2011 توسط پی سی مگنز
"دانشنامه عمومی پارسیان"
(آن چیز كه تو میخواهی، اینجاست!)
بسم الله الرحمن الرحیم

به دانشنامه عمومی پارسیان خوش آمدید.
دانشنامه عمومی پارسیان پاسخگوی احتیاجات شماست.

حد علم بی پایان است.پس، یادگیری اش بیش از حد نیاز، بیهوده و سهل انگاری در یادگیری اش، فرار از واقعیت است.
سید آرش حسینی
والسلام


توجه توجه توجه

"بسمه ای تعالی"

- بعضا دیده شده است كه بعضی از میهمان های این دانشنامه از بخش نظرات یك مطلب،
برای ارسال سوالات شخصی ویا غیر شخصی و یا علمی و یا برای انتقادات كلی مربوط به غیر از آن مطلب و یا برای خبر دادن مطلبی و یا درخواست تبادل لینك استفاده كرده اند!
برای اینگونه ارسال ها باید از بخش تماس با ما و یا ارسال پیام به ایمیل مدیر استفاده كنید.
خواهشمند است از قسمت نظرات و دیدگاه های یك مطلب برای ارسال دیدگاه ها و نظرات و انتقادات خود درباره همان مطلب استفاده كنید.
به سوالاتی كه در بخش نظرات مطرح می شود پاسخ داده نمی شود!

- لطفا برای جلوگیری از اتلاف وقت و تكراری نشدن سوالات، قبل از پرسیدن سوالات خود
"،اگر علمی و مربوط به یكی از موضوعات دانشنامه بود، اول در بین مطالب و با استفاده از جستجوی دانشنامه به دنبال آن بگردید و اگر پاسخ سوالتان را پیدا نكردید آنگاه سوال خود را در بخش تماس با ما مطرح كنید.
و اگر سوالات دیگری بود اول سوالات خود را در بخش ‹‹راهنمای پارسیان و پاسخ به سوالات متداول شما›› جستجو كنید و اگر آن جا نبود سپس سوال خود را مطرح فرمایید."باتشكر

بازدید : مرتبه
تاریخ : یکشنبه 1389/10/5

باسلام برای اینکه بهتر با پی سی مگنز و آنتی ویروس نورتون و شرکت سازنده اش یعنی سایمانتک و تاریخچه آن آشنا شوید با ذکر چند صلوات(هرچه بیشتر بهتر) به ادامه مطلب بروید.

بسم الله الرحمن الرحیم 


شرکت سیمانتک محصولات ضد ویروس نورتون 2011 خود را بطور رسمی ارائه نمود .

مجله پی سی مگزین یکی از نشریات کامپیوتری که اقدام به بررسی محصولات آی تی نیز می نماید اقدام به بررسی این محصول شرکت سیمانتک نموده است و در نهایت این محصول را بعنوان یکی از محصولات برتر به کاربران خود پیشنهاد داده است .


قدرت بالای ویروس گیری و مقابله با تهدیدات در کنار نصب بسیار آسان و وجود ویژگی های مقابله با تهدیدات وب و استفاده بسیار کم از منابع سیستم باعث شده است تا محصولات شرکت سیمانتک با استقبال بسیار خوب کاربران قرار گیرد .

Quick installation. Automated help. High rating independent lab ratings. Best malware-removal score yet. Checks files from Web, e-mail, IM, more. Effective intrusion prevention system. Interactive threat map. Proactive performance warnings.

قابل ذکر است محصولات سال 2010 شرکت سیمانتک - نورتون آنتی ویروس - نورتون اینترنت سیکیوریتی و نورتون 360 نیز قبلا توسط این نشریه بعنوان محصولات برتر انتخاب شده بودند و نشان منتخب نشریه را دریافت نموده بودند.

شرکت سیمانتک بزرگترین عرضه کننده نرم افزارهای ضد ویروس در دنیا می باشد و بعد از خرید شرکت نورتون ، تمام محصولات ضد ویروس خانگی خود را با نام نورتون NORTON روانه بازار می کند .

از رقبای این شرکت می توان به شرکتهای ترندماکرو - مک آفی و وب روت اشاره نمود . ولی با این حال این شرکت حدود 40% بازار جهانی آنتی ویروس و 80% بازار آنتی ویروس در منطقه آمریکای شمالی را در اختیار خود دارد .

این شرکت با ارائه محصولات بسیار با کیفیت در سال 2010 ، قدرت برتر خود را در زمینه عرضه و تولید نرم افزارهای امنیتی به رخ شرکتهای کوچک و در حال رشد کشید و ظاهرآ این روند در سال 2011 نیز ادامه دارد .

این شرکت در سال جاری بیش از 3 شرکت را در مجموع با پرداخت حدود 2 میلیارد دلار خریداری نموده است که معروفترین آنها شرکت وریساین Verisign بوده است .

محصولات شرکت سیمانتک Symantec در ایران با گارانتی شرکت دورانتاش ارائه می گردند .


قابل ذکر است استفاده از منابع سیستم در نسخه های آنتی ویروس 2010 و 2011 نسبت به نسخه های قبلی محصولات آنتی ویروس شرکت سیمانتک بسیار کم می باشد تا حدی که در حال حاضر محصولات این شرکت از سبگ ترین محصولات ضد ویروس در دنیا می باشند .

همچنین ثبت register و بروزرسانی update محصولات آنتی ویروس شرکتهای نورتون ( سایمنتک ) و ترندماکرو و وب روت و جی دیتا بر روی کاربران و آی پی های ایرانی باز است و شایعه های مطرح شده در این مورد جهت منحرف کردن کاربران و جلوگیری از فروش محصولات آنتی ویروس این شرکتها در ایران ، توسط شرکتهای رقیب مطرح می شود و صحت ندارند .

توجه : ( فقط و فقط آنتی ویروسهای 2 شرکت مک آفی و پی سی تولز بر روی ایران بسته می باشد . )

متاسفانه این ابزار بسیار قدرتمند امنیتی به دلیل ناشناخته بودن و همچنین سنگین بودن نسخه های قدیمی در ایران کمتر استفاده می شود .


شرکت سیمانتک Symantec بزرگترین عرضه کننده نرم افزارهای امنیتی و ضد ویروس ، نسخه های 2011 آنتی ویروسهای خانگی ( نورتون ) شامل آنتی ویروس 2011 و اینترنت سکیوریتی 2011 را ارائه نمود .

آنتی ویروسهای 2011 شرکت سیمانتک بهینه شده نسخه های 2010 آنتی ویروسهای این شرکت می باشند که از تکنولوژی SINAR 3 برای مقابله با تهدیدات و ویروسها بهره می برد و از قدرت بالای مقابله با تهدیدات برخوردار است .

محصولات شرکت سیمانتک از سال 2010 با توجه به کیفیت بسیار بالای آنها و از طرفی استفاده بسیار کم از منابع سیستم با استقبال بسیار خوب کاربران خانگی و شرکتهای کوچک مواجه شده است و توانسته در اکثر تستهای مقایسه ای ( شناسایی ویروسها ) رتبه بسیار خوب و تقریبآ در همه تستها از لحاظ استفاده کم از منابع سیستم و سرعت اسکن رتبه اول را کسب نماید .
از زمان ارائه نسخه های 2010 آنتی ویروسهای این شرکت ، بدلیل کیفیت بسیار بالای محصولات این شرکت ، شرکت دورانتاش ( برترین و معتبر ترین عرضه کننده نرم افزارهای ضد ویروس در ایران ) اقدام به ارائه نسخه های خانگی و شرکتی ( تحت شبکه ) بخصوص نسخه های دفاتر و شرکتهای کوچک و متوسط این شرکت نموده است که مورد استقبال بسیار خوب کاربران و شرکتهای ایرانی قرار گرفته است .

قابل ذکر است بدلیل استقبال بسیار خوب از محصولات شرکت سیمانتک توسط کاربران ایرانی ، بعضی از دیگر شرکتهای عرضه کننده آنتی ویروس در ایران اقدام به شایعه پراکنی بر ضد محصولات و شرکت سیمانتک نموده اند .

شرکت Symantec با دارا بودن بیش از 18000 کارمند و 7 میلیارد فروش ، بزرگترین شرکت ارائه دهنده نرم افرارهای امنیتی در دنیا محسوب می شود .

قابل ذکر است ثبت Register و بروزرسانی Update محصولات شرکت سیمانتک ( نورتون ) از طریق ایران و برای کاربران ایرانی آزاد است و کاربران ایرانی می توانند بطور مستقیم از طریق نرم افزار اقدام به ثبت ( رجیستر ) و بروزرسانی ( آپدیت ) نرم افزارهای ضد ویروس این شرکت نمایند .

بعد از خرید شرکت نورتون توسط شرکت سیمانتک ، محصولات آنتی ویروس خانگی این شرکت با نام نورتون در بازارهای جهانی شناخته می شوند .

آنتی ویروس - اینترنت سیکوریتی و نورتون 360 از دسته محصولات آنتی ویروس خانگی شرکت نورتون ( سیمانتک ) می باشند .

بدلیل قراردادهای شرکت سیمانتک با بزرگترین شرکتهای عرضه کننده سخت افزار و نوت بوک در دنیا مانند MSI - ASUS - LG - GATEWAY - FUJITSU - A-DATA - TOSHIBA- DELL- SONY - HP -GIGABYTE - IBM -LENOVO - از قدرت بالای تبلیغاتی نیز برخوردار است و بسیاری از کاربران و مشتریان این شرکتها از محصولات شرکت نورتون - سیمانتک استفاده می نمایند .

قابل ذکر است ، شرکت بزرگ ترندماکرو ( دومین عرضه کننده بزرگ آنتی ویروس در دنیا ) نیز اقدام به عرضه و معرفی محصولات آنتی ویروس 2011 خود نمود که بر پایه تکنولوژی ابر می باشند و تغییرات بسیاری نسبت به نسخه های قبلی محصولات آنتی ویروس این شرکت داشته است .

شرکت ترندماکرو با شرکتهای ASUS - CISCO - IBM - TRANSEND - AVEPOINT - WIPRO - HP DELL - قراردادهای همکاری دارد .

 

والسلامطبقه بندی و موضوع: امنیت الكترونیك (ویروس ، آنتی ویروس و مطالب مرتبط) ، 
برچسب ها: بهترین آنتی ویروس، قویترین آنتی ویروس، آپدیت بهترین آنتی ویروس، آپدیت آنتی ویروس نورتون، نورتون 2011، آپدیت نورتون، آپدیت نوترون، مجله خبری، مجله مشهور، مجلمه خبری پی سی مگزین، مجله خبری پی سی مگنز، مجله پی سی مگنز، انتخاب بهترین آنتی ویروس، تمامی اطلاعات درباره آنتی ویروس نورتون، سرعت آنتی ویروس، پرسرعت ترین آنتی ویروس، ساده ترین آنتی ویروس، سبك ترین آنتی ویروس، شركت سایمانتك، شركت سیمانتك، آنتی ویروس سیمانتیك، آنتی ویروس سیمانتك، محصولات شركت سیمانتك، محصول شركت سیمانتك، بزرگ ترین شركت عرضه كننده آنتی ویروس، بهترین آنتی ویروس ها، قدرت آنتی ویروس، آپدیت رایگان، آپدیت سریع، آپدیت سایمانتك، آپدیت سیمانتك، رجیستر آنتی ویروس، آنتی ویروس آزاد، زد ویروس آزاد، آنتی ویروس مشهور، اخبار نورتون، اخبار نوترون، اخبار سیمانتك، خبر مهم، خبر نورتون، اعلامیه پی سی مگنز، اعلامیه پی سی مگزین، جلوگیری از ویروس،
نویسنده سید آرش حسینی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
شما از چه آنتی ویروسی استفاده می كنید؟
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
لوگوی دوستان
مكانی است كه درآن لوگوی وبلاگ ها و سایت هایی كه باما تبادل لوگو كرده اند قرار می گیرد.

تبادل لینك و لوگو
بسم الله الرحمن الرحیم

لطفا برای تبادل لوگو یا لینك با این دانشنامه به بخش
راهنمای پارسیان و پاسخ به سوالات متداول
رجوع كنید.

كد لوگوی ما در یك فایل 1 كیلو بایتی قرار دارد .كه در یك فایل نوت بد می باشد.
دانلود حداكثر 10 ثانیه طول خواهد كشید. دانلود كنید

لوگوی ما


دانلود فیلم

سایت ساز رایگان

بهراد آنلاین

شادزیست

دانلود فیلم

لیمونات

تک باکس

دانلود نرم افزار